1399/05/23 - 15 : 22
کد خبر: 20846
پرديس سينمايي در مرند ايجاد مي شود
شهردار مرند گفت: عمليات اجرايي پرديس سينمايي در اين شهر بزودي آغاز مي شود و اميدواريم بخش اول آن در 6 ماه آتي اتمام يابد.

حسين کاوه روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران طراحي و نصب نمادي زيبا براي شهر را از خواسته هاي مهم شهروندان بيان کرد و افزود: در اين راستا، طرح ساخت بزرگترين نماد شهر در ميدان امام حسين (ع)، با اعتبار 24 ميليارد ريال در حال اتمام است و عمليات احداث آن طي ماه آينده کلنگ زني خواهد شد.
وي اضافه کرد: قرارداد تهيه طرح ميدان مرکزي امام (ره) نيز بسته شده و در آينده نزديک آغاز خواهد شد.
شهردار مرند در ادامه ضمن اشاره به اتمام و بهره برداري از پروژه گازرساني به کارخانه آسفالت با هزينه 2 ميليارد و 500 ميليون ريال خاطرنشان کرد: عمليات ايجاد پارک ريحان نيز در مرند با اعتبار اوليه 10 ميليارد ريال آغاز شده و بيش از 35 درصد پيشرفت دارد.
وي افزود: خاکبرداري پارک بانوان نيز در شهرک وليعصر شروع شده است که با پايان آن، عمليات احداث اين پارک با اعتبار ? ميليارد ريال آغاز مي‌شود.
کاوه گفت: مسيرگشايي و تملک چندين ملک در شهر مرند با هزينه 150 ميليارد ريال صورت گرفته و اجراي موارد ديگر نيز در راستاي مسيرگشايي در نقاط مهم شهر در آينده انجام خواهد شد.
وي اعلام کرد: جدول گذاري در نقاط مختلف شهر، آبرو گذاري، ساماندهي باغ رضوان و احداث مغازه براي صنف سنگ تراش ها و واحد خدماتي در اين محل، توسعه طبقه همکف موزه شهر مرند، بهبود وضعيت ديواره هاي ساحلي رودخانه ها جهت جلوگيري از وقوع خطرات احتمالي، لايروبي رودخانه ها و لکه گيري آسفالت معابر سطح شهر از جمله اقداماتي است که توسط شهرداري در حال اجرا هستند.

 شهردار مرند با اشاره به تحقق ?? درصدي بودجه شهرداري در سه سال گذشته گفت: در سال گذشته نيز بيش از ?? درصد بودجه شهرداري مرند محقق شده بود.

وي گفت: مهمترين اقدام شهرداري در طول سالهاي اخير، پرداخت بدهي‌هاي قبلي آن به اشخاص حقيقي و حقوقي از جمله پيمانکاران و امور مالياتي بوده است.
وي افزود: بدهي کلان به تامين اجتماعي، يکي ديگر از مشکلات بزرگ شهرداري مرند بود که با روش تقسيط پلکاني و پرداخت آن در طول ?? ماه، آن را حل کرديم.
شهردار مرند خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات مالي و افزايش بي رويه قيمت ها و هزينه هاي جاري، پروژه‌هاي عمراني ما تعطيل نشده ‌و در حال فعاليت هستند.

رييس شوراي اسلامي شهر مرند نيز با بيان اينکه امروز در حوزه بدهي هاي شهرداري براي پرداخت آنها، به ثبات و آرامش نسبي رسيديم گفت: مهمترين اقدام شوراي شهر و شهرداري که با همراهي مسوولين شهرستاني و استاني صورت گرفت، مسقف سازي پروژه جواهر بعد از ? سال بلاتکليفي بود.
فرامرز آخوندي افزود: مشکل ديگر پروژه جواهر مرند مربوط به خريداران قسمت تجاري آن است که ما تلاش خود را در جهت احقاق حقوق آنان مي کنيم.
وي خاطرنشان کرد: طي سالهاي اخير، زمين هاي بسياري در شهر بدون رضايت شهروندان تملک شده بود که هزينه هاي بسياري براي مصالحه در اين خصوص پرداخت مي کنيم.
رييس شوراي اسلامي شهر مرند تاکيد کرد: سعي ما اين است با تلاش شهرداري و شوراي اسلامي شهر، پروژه‌هاي نيمه تمام را با جديت پيش برده و به اتمام برسانيم.
در ادامه به همت روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر مرند با اهداي لوح و هدايايي از زحمات خبرنگاران و فعالان رسانه تجليل شد.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 8 + 6

  آخرین اخبار
پرداخت 190 ميليارد تومان تسهيلات کرونايي به بخش توليد در استان
اهداي 20 عدد دوربين عکاسي قديمي به موزه مطبوعات تبريز
2 يادمان دفاع مقدس آذربايجان شرقي ثبت ملي شدند
مهلت ارسال اثر به دومين دوره جايزه کتاب سال آذربايجان‌شرقي تمديد شد
431 مجازات جايگزين حبس در مرند صادر شد
فرماندار هوراند: رانش زمين در روستاي کرکسر روي نداده است
قاتل پزشک عمومي در ايلخچي دستگير شد
دماي آذربايجان‌شرقي 3 تا 10درجه کاهش مي‌يابد
 شفافيت يکي از مولفه هاي مهم توسعه است
حريرچي: کل کشور در وضعيت قرمز کرونايي است
  پربازدیدترین اخبار
رکورد تعداد بستري‌ها در آذربايجان شرقي دو روز قبل زده شد
برگزاري نمايشگاه کتاب تبريز به شکل مجازي و با مشارکت کتابفروشي‌ها
دماي آذربايجان‌شرقي 3 تا 10درجه کاهش مي‌يابد
قاتل پزشک عمومي در ايلخچي دستگير شد
فرماندار هوراند: رانش زمين در روستاي کرکسر روي نداده است
مهلت ارسال اثر به دومين دوره جايزه کتاب سال آذربايجان‌شرقي تمديد شد
431 مجازات جايگزين حبس در مرند صادر شد
2 يادمان دفاع مقدس آذربايجان شرقي ثبت ملي شدند
اهداي 20 عدد دوربين عکاسي قديمي به موزه مطبوعات تبريز
پرداخت 190 ميليارد تومان تسهيلات کرونايي به بخش توليد در استان
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.